![](https://ipolipouthelo.gr/wp-content/uploads/2019/05/image-26.png)
Ο Κωνσταντίνος Τζούβελης γεννήθηκε το 1997 και μεγάλωσε στην Ηλιούπολη. Είναι φοιτητής του Τμήματος Διοίκησης Τουρισμού του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής και παράλληλα εργάζεται σε Ιδιωτική Ασφαλιστική Εταιρεία.
Ο Κωνσταντίνος Τζούβελης γεννήθηκε το 1997 και μεγάλωσε στην Ηλιούπολη. Είναι φοιτητής του Τμήματος Διοίκησης Τουρισμού του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής και παράλληλα εργάζεται σε Ιδιωτική Ασφαλιστική Εταιρεία.