Κούλουμα
Σήμερα επισκέφτηκα το Άλσος Ναυαρίνου και τον Προφήτη Ηλία για τα κούλουμα πλαισιωμένος από μέλη του συνδυασμού “Η Πόλη που θέλω” και υποψηφίους δημοτικούς συμβούλους. Μας δόθηκε η ευκαιρία να ευχηθούμε στους συμπολίτες μας Καλή Σαρακοστή. Συγχαρητήρια στο Σύλλογο Ηπειρωτών Ηλιούπολης (Σύλλογος Ηπειρωτών Ηλιούπολης ) για το πλούσιο παραδοσιακό γλέντι που προσέφεραν στους επισκέπτες της πόλης μας, να ευχηθούμε και περαστικά στον πρόεδρο του Συλλόγου. Και του χρόνου με υγειά!!! #ipolipouthelo
![](https://ipolipouthelo.gr/wp-content/uploads/2019/03/img-2019-03-11-01.jpg)
![](https://ipolipouthelo.gr/wp-content/uploads/2019/03/img-2019-03-11-02.jpg)